Je v poriadku dlhé špinenie po umelom prerušení tehotenstva?

Zodpovedané
12. jan 2022

Dobrý deň,

1. decembra som bola na UPT v 17. týždni a do dnešného dňa stále špiním. Niekedy je to špinenie krvou a niekedy hnedé špinenie. 4.1.2022 som dostala menzes.

Je v poriadku takéto špineie?

Ďakujem

Dobrý deň,

po prerušení tehotenstva je potrebné absolvovať gynekologickú kontrolu.

Aj v prípade, že ste ju absolvovali vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý vás vyšetrí. Špiniť, resp. krvácať by ste už tak dlho nemali.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník