Kedy navštíviť gynekológa pri ťažkostiach po análnom styku?

Zodpovedané
4. aug 2022

Dobrý deň,

písala som Vám ohľadom ťažkostí po análnom styku, ďakujem za odpoveď. https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Ráno ma dosť bolelo podbrušie, ale možno iba zo stresu. Včera som mala ťažký deň. Neskôr som už bolesť necítila. Čítala som, že pri týchto bakteriálnych chorobách zvykne bolieť podbrušie.

Mala by som navštíviť gynekologičku, či to časom prejde? Bojím sa a nechcem ďalšie antibiotiká.

Kedy mám navštíviť gynekologičku?

Sú typické príznaky na ktoré si mám dať pozor?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

výtok - zapáchajúci, hojný či sfarbený do žlta/zelena. Pálenie, svrbenie. Bolesti podbrušia v prípade ak pretrvávajú, nie keď pominú.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník