Kedy vidieť plod?

Zodpovedané
17. júl 2022

Dobrý deň,

na 18ty deň po KET som mala hCG 1669 a na 20ty bolo hCG 2770. Ak rátam utopisticky podľa menštruácie, tak by som mala končiť piaty týždeň. Na sone bola vidieť čierna gulička, čiže vak, ale bez plodu. Veľmi sa bojím toho, že tam nič nebude.

Vedeli by ste mi povedať, kedy cca vidieť plod, alebo pri akom hCG?

Ďakujem.

Dobrý deň,

o dva tri dni by ho už bolo vidieť. Ako takú malú fazuľku. Ideálne je realizovať ultrazvuk až po ukončení 6gt., vtedy by už pomaly malo byť vidieť aj srdiečko plodu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník