Mám sa preobjednať na preventívnu prehliadku?

Zodpovedané
28. júl 2021

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/gynekol...

Sestrička ma objednala na preventívku už na september na preventivku, lebo som jej vravela, že by som chcela riešiť antikoncepciu.

Bude to problém?

Mám sa preobjednať na október?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

zavolajte sestričke a informujte ju, že ste vlani absolvovali preventívnu prehliadku v októbri. Ona už bude vedieť čo ďalej a prípadne termín prepíše.

Možno Vás objednala, len na základné vstupné gynekologické vyšetrenie.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník