Mám užívať Gynex kvapky alebo len kyselinu listovú/Femibion pred ďalším snažením?

Zodpovedané
3. sep 2022

Dobrý deň,

pred pár dňami v 17 tt som potratila bábätko. S manželom vieme, že by sme sa chceli po troch mesiacoch, ak bude všetko v poriadku, pokúšať o ďalšie.

Môžem začať hneď užívať Gynex kvapky alebo stačí len kyselina listová, resp. Femibion 1?

Ďakujem.

Dobrý deň,

najnutnejšie je užívanie kyseliny listovej 400-800ug/denne. Je už na Vás či ju budete užívať samostatne alebo ako súčasť tehotenských hormónov.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník