Mohla priateľka otehotnieť cez "kvapôčky lásky"?

Zodpovedané
14. nov 2022

Dobrý deň,

s mojou priateľkou máme trošku problém. Ona ohľadom toho dosť stresuje a začína ma to tiež trošku znepokojovať, tak som si povedal, že sem napíšem. Máme 16 rokov, čiže dieťatko ešte nechceme a nikdy sme spolu nemali normálny pohlavný styk. Pred 6 dňami sa nám ale stala taká udalosť, že som si pretrel penis lebo ma svrbel, a hneď som do nej zaviedol prsty bez toho aby som sa nad tým zamyslel. Moja priateľka sa bojí, že keď som si pretrel penis mohol som tam mať kvapôčky lásky a zaviedol som ich do nej.

Viem, že je to celkom nepravdepodobné, ale potrebujem sa spýtať či sa takto dá otehotnieť?

Ďakujem.

Dobrý deň,

je to skutočne veľmi nepravdepodobné 🙂

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník