Mohla sa mi po troch mesiacov od sekcie otvoriť rana?

Zodpovedané
16. mar 2022

Dobrý deň

som skoro 3 mesiace po sekcii. Dnes ráno som sa zobudila s tým, že ma bolí podbruško - ľavá strana.
Mali sme pohlavný styk a aj pri tom ma to veľmi bolelo. Pri močení tiež.

Mohla sa mi otvoriť rana?

Pri ovulácii zvyknem mať bolesti, ale podľa kalendára ovuláciu som mala pred 2 dňami.

Môže sa stať, že po 3 mesiacoch sa niečo deje s vnútornou jazvou?

Ďakujem

Dobrý deň,

je veľmi nepravdepodobné, že by sa Vám po takom čase “otvorila”.

Skôr pôjde o posunutú ovuláciu. Nie vždy prebieha ovulácia podľa kalendára.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník