Môže Inofolic predĺžiť cyklus?

Zodpovedané
26. feb 2022

Dobrý deň,

na začiatku februára som bola u gynekológa. Keďže sa rok snažíme o bábätko, tak mi poradil Inofolic. Vybrala som jedno balenie. Menzes som mala dostať pred týždňom a stále nič. Občas ma bolia a pichajú vaječníky. Plus ma bolia kríže. Mám bledý výtok bez zápachu. Menzes mi chodil vždy pravidelne každých 30 dní. Predvčerom som si robila test a bol negatívny.

Zdá sa mi, že tento mesiac som mala ovuláciu týždeň pred menzesom.

Je to možné?

Môže Inofolic predĺžiť cyklus?

Koľko mám ešte čakať a kedy ísť radšej na gynekológiu?

Ďakujem

Dobrý deň,

zopakujte si tehotenský test ešte o dva dni.

Pokiaľ by menzes meškal 2 týždne a viac a tehotenský test bude negatívny, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Inofolic memá takýto vplyv na cyklus.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník