Môže pozícia placenty a pohyby na pravej strane znamenať, že čakám chlapca?

Zodpovedané
14. okt 2022

Dobrý deň,

práve sa mi začal 20. týždeň tehotenstva. V 13. týždni som absolvovala 3D ultrazvuk na ktorom mi povedali, že na 80 percent to vyzerá na chlapca. Keďže mám 2 dievčatá, tak po chlapcovi túžime.

Ale nie je to iste pravda, že keď placenta je umiestnená na pravej strane a keď prvý pohyb cítite na pravej strane, tak to môže byť chlapec?

Ďakujem.

Dobrý deň,

ešte som o tom nepočula. Je to nezmysel.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník