Prečo mávam počas menštruácie zrazeniny krvi?

Zodpovedané
11. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Počas menštruácie mávam zrazeniny krvi. Spolu s nimi mám aj bolesti, ale len vtedy, keď sa tvoria. A to je posledné mesiace veľmi intenzívne. Cyklus mávam 7 - 8 dní. Mám 31 rokov a za sebou 1x kyretáž (potratila som v 7. týždni, to bolo prvé tehotenstvo) a 2x pôrod sekciou.

Je to v poriadku?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

intenzita krvácania až v koagulách nie je v poriadku. Je potrebné absolvovať gynekologické vyšetrenie, na základe ktorého sa určí príčina /napríklad polyp, myóm/ a následne sa určí postup liečby.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník