Treba užívať Indol Woman 250?

Zodpovedané
25. okt 2021

Dobrý deň,

dnes pri vyšetrení MMG a následne USG ľ. prsníka je v HLQ prítomná v reziduálnej žľaze cysta veľkosti do 5 mm. Iné presvedčivé patologické ložiskové zmeny nezistené. BI RADS2.

Treba užívať Indol Woman 250?

Aký majú tieto kapsuly účinok a vplyv na cystu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide o benígny nález, neobávajte sa. Je potrebné absolvovať pravidelné MMG a USG kontroly podľa doporučenia.

Indol woman sú iba doplnky výživy, efekt ich užívania je neistý. Zle si nimi ale neurobíte. Jednoznačná liečba cýst prsníka neexistuje. Je potrebná iba pravidelná dispenzarizácia.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník