Už 2 roky mám masívny výtok z pošvy. Kde môže byť problém?

Zodpovedané
16. mar 2023

Dobrý deň,

už asi 2 roky mám žltý výtok z pošvy s tým, že stery sú stále negatívne. Už som si dala urobiť aj test na pohlavné choroby, ktoré vyšli tiež negatívne.

Kde môže byť problém?

Macmiror mi vôbec nezaberá a ani Rosalgin. Výtok je dosť masívny a bez vložiek neviem fungovať.

Ďakujem

Dobrý deň,

udáva sa, že belavý, belavo-žltý výtok bez zápachu, svrbenia, pálenia je možné považovať za bežný fyziologický až v množstve malej lyžičky za deň. Každá žena má výtok, v menšom či väčšom množstve.

Skúste preparáty od Multi-gynu - výplachy. Mohli by pomôcť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník