Z čoho mám bolesť v podbrušku a pri pohlavnom styku?

Zodpovedané
3. nov 2021

Dobrý deň,

asi štvrtý deň pociťujem bolesť v pravom podbrušku a niekedy v celom podbrušku. Je to také ako keby pálivé pichanie hlavne na pravej strane. Plus niekedy pociťujem bolesť pri pohlavnom styku.

Čím to môže byť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

bez vyšetrenia ťažko povedať. Môže ísť o cystu či zápal napríklad. Neviem, v ktorej fáze cyklu síce ste. Môže ísť tiež o jednoduchú ovuláciu.

V prípade meškajúceho menzesu tiež o mimomaternicovú tehotnosť. Je veľa možností.

Vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník