Adaptér Cybex na športový kočík Cybex Balios S - sadne naň autosedačka značky Recaro?

Zodpovedané
12. júl 2019

Takže - ak si kúpim adaptér na kočík Cybex Balios S určený na Cybex sedačku, bude mi pasovať aj na Recaro? Majú rovnaké koncovky?

Ďakujem

Ahoj,

na adaptéry typu Cybex (teda hovorovo s koncovkou “Maxi-Cosi”, keďže ju rozšírili oni), ku Cybex Balios S pripojíš značku Recaro. Teda, hovoríme o vajíčkach - autosedačkách typu 0+ (ako je ich najznámejšia Privia), takú na ne nastokneš - majú tú istú koncovku. Pre celkový dobrý feeling (i look) je vždy takáto kombinácia vhodná odskúšať, ale teda čo sa kompatibility týka, je to ok. Neboj, sadne ti to 😉

Len si daj pozor a nekombinuj mnohoročné, staré modely (hovoríme o 7-10+ ročných), tam je to niekedy riešené odlišne. A aj čo sa bezpečnosti týka, takú autosedačku je dobré už vymeniť. Ale to už som niekde inde. 😀

Cybex Balios S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli