Ako nezničiteľný golfový kočík odporúčate pre 1,5 ročnú dcérku?

Zodpovedané
16. mar 2021

Dobrý deň,

dcérka bude mať v lete 1,5 roka a vtedy by sme chceli zmeniť aktuálny kočík (Concord neo s korýtkovým sedením) na golfáč, ktorý by sme mohli ľahko zložiť.

Potrebujeme, aby bol skladný a zvládol aj náročnejší terén a dlhšie prechádzky. Kočík by mal mať možnosť polohovania, dcérka tam bude pravdepodobne aj spať. Zároveň by som chcela, aby poloha sedenia bola pohodlná, dostatočne vyrovnaná.

Na cene nezáleží, určite by som súhlasila s bazárovým kusom ak je kvalitný a nezničiteľný.

Aký golfový kočík nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

golfové modely kočíkov sa v posledných rokoch už predávajú pomenej ako to bolo niekedy. Vzhľadom na dvojitú rukoväť a ovládateľnosť zákazníci uprednostňujú modely, kde je rukoväť spojená.

Napríklad u nás je veľmi obľúbený model Cybex Eezy S+².

Cybex Eezy S+²

Naozaj je veľmi dobre ovládateľný a skladný.

Ak by ste naďalej mali záujem o golfovú verziu, tak tieto modely sú také odolnejšie:

Joie Brisk LX

Mamas&Papas Cruise

S pozdravom
Dominika