Aký golfový kočík pre väčšie dieťa?

Zodpovedané
28. sep 2018

Dobrý deň,
poprosim si radu. Zháňam golfový kočík pre väčšie, dvoj- až trojročné dieťa. Dcérka je vysoká. Ďakujem

Ahoj,

ak je dcérka dlhá/vysoká, určite sa treba obzerať po nejakom s vysokou chrbtovou opierkou a vyššie umiestnenou strieškou, aby si mala kde oprieť hlavičku (a nešúchala sa jej). Odporúčam sa pozrieť po modeloch Concord Quix.Plus ), Mamas&Papas Urbo Bug, Easywalker Buggy+, TFK Dot, Peg-Pérego Pliko Mini či Silver Cross Pop.

Concord Quix.Plus

Mamas&Papas Urbo Bug

Easywalker Buggy+

TFK Dot

Peg-Pérego Pliko Mini

Silver Cross Pop 2

Ak ide o vyslovene cestovný/príležitostný kočík, zaujímavou voľbou môže byť aj ultraskladný GB Pockit či jeho novšia verzia Pockit+, prípadne priestranná dizajnová špecialitka Quinny Yezz.

GB Pockit

GB Pockit+ All-Terrain

Quinny Yezz

Okrem golfiek by som zvážila aj ľahké spratné športiaky - Baby Jogger City Mini či City Mini GT, Valco Snap Trend Tailormade, prípadne z tých drahších napríklad aj Bugaboo Bee 5 Bugaboo Bee 5. Z cestovných športových kočíkov je priestrannejším napríklad novinka X-Lander X-Fly.

Baby Jogger City Mini

Baby Jogger City Mini GT

Valco Baby Snap 4 Trend

Bugaboo Bee 5

X-Lander X-Fly 2018

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli