Aký kombinovaný kočík (3kombi) z bazáru je lepší: Easywalker Mosey+ alebo Jané Muum?

Zodpovedané
6. jan 2021

Ahojte,

viete mi poradit, ci je lepsi Easywalker Mosey+ alebo Jane Muum? Chcem kupovat kocik z druhej ruky a mam tieto dve monzosti. Nakolko byvame na 3. poschodi bez vytahu, chcem co najlahsi kocik. Obe su trojkombinacie s tym, ze k Easywalkeru je Cybex vajicko. Obe za cca rovnaku sumu.

Dakujem 🙂

Ahoj,

moja osobná preferencia je Easywalker Mosey+ a to aj kvôli neopozeranému dizajnu, fajn jazdným vlastnostiam a hlavne ozaj dlhému sedadlu/vysokej chrbtovej opierke. Je ale dizajnovo špecifický. Mínusom je aj v ľahu kratšia strieška. Ak si s týmito negatívami stotožnená, bude to originálny a kvalitný spoločník. A Cybex vajíčko je určite o málinko lepšou voľbou (aj keď až taký dramatický rozdiel to nie je).

Easywalker Mosey+

Jané Muum - ak hovoríme o V2 verzii je zasa klasickejšia, ale u mamičiek obľúbená voľba, ktorou chybu neurobíš. Je priestorovo trochu menší, ale menej úzky. Je to taká overená klasika. Ak o EW pochybuješ, vtedy je Jané lepšou možnosťou.

Jané Muum V2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli