Bugina/golfáč s košíkom na nákup na cestovanie vlakom do 80/100 eur

Zodpovedané
17. feb 2020

Ahoj Eli,

potrebovala by som poradiť, pretože sa mi úprimne nechce chodiť po obchodoch a skúšať, alebo objednať naslepo.

Hľadám buginu/golfáč pre syna, ktorý je ľahký a ľahko skladateľný a zároveň priestorovo skladný, pretože často cestujeme vlakom. Aby toho nebolo málo, bola by som rada, ak by mal košík na nákup.

Cenovo ideálne do 80-100€.

Veľká vďaka za tvoj čas a radu ❤️

Ahoj,

cena je tu veľmi obmedzujúca, preto rátaj s kompromismi.

Ja by som v prvom rade chcela niečo super jednoduché, niečo ako Koelstra Twiggi. Bomimi Popy by bola zaujímavá možnosť ultraskladného športiaku.

Koelstra Twiggy T3

Bomimi Popy

A z väčších možno Kinderkraft Cruiser či CBX Misu (aj keď kúsok nad 100) - super na nákupy kvôli reálnym košíkom.

Kinderkraft Cruiser

CBX Misu

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli