Cam Dinamico Up, Inglesina Aptica - nedá sa zohnať len hlboký+vajko! Čo Diono Quantum?

Zodpovedané
16. jan 2020

Ahoj Eli.

Už som ti raz písala tak sa ospravedlňujem,že znova otravujem. Radila si mi ohľadom kočíka hlavne s veľkou priestrannou vaničkou + vajíčko. Športovú časť mi netreba, pretože mám po staršom synovi Petite&Mars Street - čiže po vaničke letíme s druhým rovno do tohto. Ale mám dilemu.

Poradila si mi Cam Dinamico Up s konštrukciou + vajíčko, ale všade mi ponúkajú len 3 kombinaciu. No a Inglesina Aptica sa mi neskutočne páči, čo si mi poradila značku Inglesina, ale na mňa príliš zabitá cena, pretože to ponúkajú ako 4in1 a nikto nechce predať len vaničku a vajíčko - len ako štvorkombináciu za 949€ 😫

Našla som ešte jeden, ale cena mi príde dosť nízka, preto sa chcem opýtať na tvoj názor naň - kočík má názov Diono Quantum. Vyzerá byť zaujímavý, ale teda čo pozerám vnútorná dĺžka vaničky 72cm - pričom ho prezentujú ako veľký, priestranný - a Inglesina má vnútornú dĺžku vaničky 79 cm. Tiež mi troška kolieska nerežú - bojím sa, že to bude hrkálka.

Ďakujem za tvoj názor a odpoveď. Zatiaľ pa 🙂

Ahoj,

Cam Dinamico Up je možné vyskladať.

Cam Dinamico Up

U Inglesina Aptica je vanička väčší problém, no skúsila by som napísať/zavolať do alladina, či ti ju samostatne nevedia objednať, keďže sú autorizovaný predajca.

Inglesina Aptica

K Diono Quantum - za mňa je to na začiatok ešte lepšia voľba. Ešte aj keď pôjdete do športiaku, chvíľu minimálne to otočné sedenie oceníte - jednoznačne. Vanička, aj keď číslami vyzerá menšia, určite nie je malá - je to celkovo široký model, priestor určite postačí minimálne do pol roka vo vaničke, možno aj dlhšie. Aj kolieska sú dobre spravené - za mňa naozaj, ak nevieš, čo spraviť, je toto absolútne optimálna možnosť.

Diono Quantum

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli