Čisto hlboký kočík s väčšou vaničkou - aby sa dal rýchlo zložiť

Zodpovedané
6. jún 2019

Dobry den,

prosim, aky kocik s vanickou mi odporucate? Nakolko vajicko a sportovu cast mam, chcela by som kupit len kocik s vanickou. Samostatne predajne... hlavne nech aj vanicka je z tych vacsich. A rychlo poskladatelny.

Dakujem

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet, čo je škoda. Lebo aj v tomto type nájdeš funkčné, no drahé modely, napríklad Gesslein Indy Style. Mutsy Nio tiež zakúpiš aj v čisto hlbokej verzii a nákupný košík sa k nej však obvykle doobjednáva samostatne.

Gesslein Indy Style

Mutsy Nio

Ak ti ide skôr o cenu, odporučím kuk napríklad Bexa Fresh. Euro-Cart Campo sa tiež dá objednať aj iba s vaničkou. Cam Fluido City je super z pohľadu ceny, ale aj vysokofunkčnej vaničky - kúpiš samostatne podvozok a iba vaničkovú časť Coccola.

Bexa Fresh

Euro-Cart Campo

Cam Fluido City

Ak môže byť aj retro typ, dobrým výberom by bol Inglesina Sofia, prípadne klasické modely značky Navington.

Inglesina Sofia

Peg-Pérego s podvozkom Classico je tiež dobrou možnosťou (často treba vyskladať podvozok + vanička), prípadne aj iné modely Peg-Pérego - PP vaničky však podľa mňa nie sú až také veľké.

Peg-Pérego Classico

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli