Cybex Eezy S+ alebo Bugaboo Bee5? Ktorý športový kočík je lepší na príležitostnú jazdu?

Zodpovedané
12. nov 2019

Ahoj,

potrebovala by som sa poradit, ktory kocik si vybrat ako cestovny do auta a na prilezitostne vozenie, ked bude chodit a budeme ho uz pouzivat menej.

Dakujem za tip.

Ahoj,

tu pre mňa veľmi nie je čo riešiť - navrhla si totiž dva riadne odlišné - dizajnovo, funkčne, cenovo - športové kočíky. Tým pádom to záleží od toho, ako kočík plánuješ využívať.

A ak je to iba na príležitostné vozenie, do auta a menej používania, podľa mňa bude Bugaboo Bee5 už zbytočne drahý, zbytočne väčší po poskladaní (aj kvôli otočnému sedadlu, ktoré si myslím, že pre takýto prípad absolútne nepotrebujete. Dieťa, čo už bežká samo a otočné sedadlo je za mňa absolútne neodôvodnene váhu a priestor zaberajúca vlastnosť 😉

Bugaboo Bee 5

Cybex Eezy S+, na druhú stranu je podstatne menší, šikovnejší, kompaktnejší (aj rýchlejšie skladný), a práve vynikajúci na príležitostnú jazdu a výlety autom/do obchodu. Tiež, keďže kočík už nebude využívaný toľko, oceníš aj ušetrené peniažky.

Cybex Eezy S+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli