Cybex Priam a e-Priam - aký je rozdiel v podvozkoch?

Zodpovedané
17. júl 2020

Dobry den.

Prosim aky je rozdiel medzi podvozkom Cybex Priam a Cybex ePriam?

Dakujem

Ahoj,

podvozky Cybex Priam a Cybex e-Priam sú dizajnovo a funkčne prakticky takmer rovnaké. Jedným - a teda najväčším rozdielom je batériou poháňaný smart motor u modelu e-Priam. Ten ti pribrzďuje z kopca a naopak - poháňa do kopca, alebo cez prekážky a nerovnosti na to, aby si sa nemusela namáhať a prechod bol ľahší.

Batériu samozrejme treba aj nabíjať a tiež znamená, že tyč vzadu je u e-Priam hrubšia. Celková hmotnosť tohto modelu je vyššia. Takže e-Priam je proste kočík pre milovníkov techniky a tiež tých, čo potrebujú pomôcť napríklad často do kopca, ale nevýhodou bude na časté nakladanie - kvôli váhe.

Oba podvozky sú to každopádne nádherné, a hlavne mestské/tvrdšie, menej odpružené.

Cybex Priam 3

Cybex e-Priam 2019

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli