Dá sa vanička hlbokej verzie Cybex Priam 2020 a 2021 zdvihnúť pomocou adaptérov?

Zodpovedané
6. aug 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom vaničky.

Dá sa vanička hlbokej verzie Cybex Priam 2020 a 2021 zdvihnúť pomocou adaptérov?

Alebo pre tieto staršie typy Cybex Priam sú adaptéry len pre športovú časť a vajíčko?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

bohužiaľ Ťa nepoteším. Touto vynovenou funkciou vyššie umiestnenej hlbokej vaničky na konštrukcií ovplýva iba nový ročník 2022. Teda najnovší model Cybex Priam 4. Jeho predchodca Cybex Priam 3 túto funkciu na vaničke nemá.

Vanička Priam 4 je síce na adaptéroch, ale tieto výškové adaptéry sú priamou súčasťou kočíka. A nie sú to samostatné dokúpiteľné adaptéry.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally