Dajú sa vymeniť kolesá na konštrukcii kočíka Cybex Balios S?

Zodpovedané
28. feb 2020

Dobrý deň dajú sa vymeniť kolesá na kočíku Cybex Balios S? Lebo sú penové a celkom rýchlo zjazdené po zime a kamienkoch na chodníkoch. Nepasú aj nejaké nafukovacie či gélové - napr. zo Cybex Priamu alebo iného kočíka? Ak áno, kde sa dajú objednať, neviete?

Ahoj,

na Cybex Balios S sa kolesá žiaľ vymeniť nedajú - nie sú k nemu dostupné nijaké iné, než tie pôvodné. A ani tie len tak z eshopu objednať nejdú. Neviem o iných modeloch, z ktorých by bolo ok dať na neho kolesá inej veľkosti a prevedenia.
Ak, tak sľubne vyzerá model Cybex Talos - konštrukčne je mu blízky, ale či jeho nafukovacie kolesá budú sedieť ti tiež neviem sľúbiť.

Cybex Balios S

Cybex Talos S Lux 2020

Zjazdenie a stopy po kamienkoch na nenafukovacích kolesách nie sú funkčným problémom a mimo estetickej stránky veľmi nevadia. Sama mám skúsenosť aj s Valco Snap či Mamas&Papas Urbo, a áno, nepoteší to, ale kočík bude jazdiť aj tak.

Valco Baby Snap 4

Mamas&Papas Urbo

Ak máš pocit, že to je funkčná závada, skúsila by som sa skontaktovať s predajcami tohto modelu. Spýtala by som sa, či ti nevedia objednať nové rovnaké (ako náhradný diel). Na stálo to ale nepomôže.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli