Funkčný športový kočík s nafukovacími kolesami, spratný do auta

Zodpovedané
16. júl 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit ?! Hladam sportiak otocny v oboch smeroch a s nafukovacimi kolesami, spratny do auta... Ale hlavne funkcny, kedze casto malu uspavam v kociku 😯

Dakujem za radu

Ahoj,

obvykle ak hovoríme o spratnosti do auta, tak je dôležité vyzdvihnúť práve spratnosť voči terénnym vlastnostiam (ako sú nafukovacie kolesá). Tie totiž kočíku pridajú na váhe i veľkosti a celkovo kočíky s nafukovačkami sú robené robustnejšie - keďže sa predpokladá, že by mali byť ako tak terénne. Tak aby si vedela, že to vždy bude o kompromise.

Valco Snap Ultra Tailormade, alebo ešte lepšie, nový a kompaktnejší Valco Snap Ultra Trend s dokúpenými nafukovacími kolesami by určite bol istým riešením - najmä čo sa ľahkosti a spratnosti týka.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Z lacnejších a robustnejších spomeniem napríklad Bomimi Bastien Air. V tejto kategórii budú i drahšie Britax Smile 2 a Emmaljunga NXT60. Za myšlienku stojí aj Mamas&Papas Sola City.

Bomimi Bastien Air

Britax Smile 2

Emmaljunga NXT60 Flat

Mamas&Papas Sola City

Zadné nafukovačky nájdeš j u Cam Dinamico Convert.

Cam Dinamico Convert

Concord Wanderer/ Concord Camino síce nafukovacie kolesá nemajú, ale sú otočné a odpružené, takže ak potrebuješ prejsť nejaký ten terén, je to zaujímavá voľba - hlavne teda funkčná. V tejto kategórii odporučím aj skladný Jané Kendo s nenafukovacími, no kvalitnými a odpruženými kolesami.

Concord Wanderer

Concord Camino

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli