Fusak Bjällra - sadne do športového kočíka Cybex Mios?

Zodpovedané
9. sep 2019

Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či fusak od Bjällra of Sweden pasuje na Cybex Mios.

Ďakujem

Ahoj,

do športiaku Cybex Mios podľa mňa teoreticky dáš akýkoľvek fusak - a teda aj tebou spomínaný fusak Bjällra (a ten je fajn aj z dôvodu pozdĺžnych prispôsobivých otvorov na pásy, ktoré u Miosu budeš potrebovať).

Brala by som však do úvahy, že sa jedná skôr o užší, na leto prispôsobenejší kočík, a preto pre jednoduchšie vkladanie ako fusaku, tak aj dieťatka by som ja osobne skôr riešila fusak tenšieho, menej nafúknutého typu. Či už by to bol Lodger Bunker (asi skôr flísový, ten som do Miosu používala aj ja), alebo niečo podobné vrstvené resp. tenšie (ako Pinkie) fusaky ti z dlhodobejšieho hľadiska budú funkčne slúžiť ak nie lepšie, tak aspoň komfortnejšie čo sa používania týka.
Zmestiť ho nejak zmestíš a pripojiť ho pripojíš - a dokonca vyzerá aj dobre.Takže ak ti po ňom ozaj srdce piští, do toho.

Cybex Mios 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli