Fusak do hlbokej vaničky Bugaboo Fox - bude stačiť Lodger Mini Bunker (Honeycomb)? Alebo radšdj ED? Zimy tu nebývajú tuhé...

Zodpovedané
17. sep 2020

Ahoj Eli,

Chcem sa ťa prosím opýtať na fusak do vaničky Bugaboo Fox pre bábo narodené koncom septembra. Bude mi stačiť fusak Lodger Mini Bunker (prevedenie Honeycomb)? Žijem mimo SK a zimy tu nie sú také tuhé, ako u nás. Posledné 2 roky snežilo dokopy asi 2x a teploty pod nulou sú skôr výnimkou. Ide o to, že si nie som istá, či mi postačí ten Mini Bunker - alebo či mám dokúpiť fusak Elodie Details, ten vyzerá teplučký, no páči sa mi skôr vo vaničke.

Budúci rok do športového by som asi zvolila originál Bugaboo fusak.

Ďakujem veľmi pekne 😉
E.

Ahoj,

ak ide vyslovene len o fusak do hlbokej vaničky pre dieťa do jedného roka, absolútne na tebou popisované použitie Mini Bunker od Lodgeru postačí. Dobre sa presúva aj do autosedačky.

Keby sa ti predsa zdalo zima, prekryješ ešte dieťatko extra dečkou - ale to s najväčšou pravdepodobnosťou ani nebudeš musieť.

ED fusak je podľa mňa strašne nafučaný a lepší potom už aj do športiaku, vo vaničke môže byť, ale zaberie zbytočne priestor. A keď vravíš, že zimy až tak tuhé nebývajú, príde mi to zbytočné.

Voľba neskoršieho Bugaboo fusaku do športovej časti je absolútne dobrá a podporujem aj tú.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli