Golfový kočík na cestovanie, s predĺženou strieškou a vetraním na leto

Zodpovedané
2. nov 2020

Prosím Vás o radu, aký golfový kočík si vybrať. Bola by som rada, ak by mal predĺženú striešku a nejaké vetranie vhodné na leto. Potrebujeme ho skôr na cestovanie.

Ďakujem.

Ahoj,

nedala si mi vedieť veľa. Napríklad, aký rozpočet naň máš? Je iné 50 a iné 300 eur. Okrem toho neviem ani, či ste vyšší, čo to musia byť golfky v zmysle golfové palice, alebo aj kompaktný športiak, ktorý inak na cestovanie odporúčam určite skôr, by mohol byť.

Je to ťažko strieľať s takým širokým zadaním. Odporučím možno trochu premyslieť si kritériá a rozpočet.
Medzitým ti odporučím napríklad ABC Design Ping či Easywalker Buggy XS.

ABC Design Ping

Easywalker Buggy XS

No a z (po zložení ale dlhších) skutočných golfiek zasa spomeniem Easywalker Buggy Plus.

Easywalker Buggy+

Skús pozrieť, inšpiruj sa.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli