Golfový kočík pre dvojročnú a desaťmesačného (vyššie deti) do 150 eur

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobry den,

poradili by ste mi golfovy kociar, taky, aby ho mohla vyuzit dcera so starymi rodicmi na obcasnych vyletoch (2 roky), a zaroven aj vhodny pre syna v lete na dovolenku (10 mesiacov) - neviem, ci uz bude sediet. Cenovo tak do 150 €, obaja su vacsie (dlhe) deti.

Dakujem 🙂

Ahoj,

z golfových kočíkov by som ja, najmä v tomto obmedzenejšom rozpočte, vybrala asi najskôr Koelstra Simba T4. Zaujímavý je aj Baby Jogger Vue - ale zoženieš ho od 169 eur. A ešte jednu srandičku ti ukážem - Cosatto Supa.

Koelstra Simba T4

Baby Jogger Vue

Cosatto Supa

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli