Golfový kočík s korýtkovym sedením

Zodpovedané
23. júl 2019

Ahoj,

prosím ťa, existujú nejaké golfové kočíky s korýtkovym sedením? V podstate som nasla len Quinny Zapp.

Ďakujem.

Ahoj,

prvá myšlienka by bola - nie, nie je, lebo skutočný golfový kočík by nemal mať s korýtkom - čo je vo svojej podstate vždy otočné - nič spoločné.

Samozrejme žijeme v dobe, kedy sa už dá technologicky kombinovať aj nekombinovateľné a tak vznikol práve tebou spomínaný Quinny Zapp Xtra. Je to už ale starší model.

Quinny Zapp Xtra 2.0

Aktuálne máš od značky dostupné priestrannejšie, pohodlnejšie a aj dizajnovo vychytanejšie Zapp Flex (s oddelenými rúčkami) či vyšší model Zapp Flex Plus. Ak golfáč s korýtkovým sedadlom ozaj musí byť, tak tieto novšie modely sú asi najlepšia voľba, akú môžeš urobiť (Zapp Flex som bola skúsiť aj so štvorročným a vopchal sa pohodlne).

Quinny Zapp Flex

Quinny Zapp Flex Plus

Okrem neho by som spomenula aj Phil&Teds Smart Buggy, ktorý som aj vlastnila. Ide ale o veľmi špecifické korýtkové sedadlo. Tiež ale už starší model.

Phil&Teds Smart Buggy V1

Takou hybridnou srandou sú aj kočíky značky Orbit Baby - aj keď do kategórie golfiek ich radia len oddelené rúčky. Inak sú to plnohodnotné full-size kočíky, aj čo sa váhy týka.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli