Hlboká vanička kompatibilná s podvozkom Peg-Pérego Book S. Ktorý typ PP sadne?

Zodpovedané
9. jún 2020

Ahoj, Eli,

podedili sme podvozok kočíka Peg-Pérego Book S a chcem si k nemu dokúpiť hlbokú vaničku. Chcela by som vedieť, aké typy sú kompatibilné s týmto podvozkom. Na nete som našla vaničku Navetta alebo Pop Up, ale popravde, nejako sa v tých informáciách strácam, preto ocením každú dobrú radu. Vopred ďakujem🙂

tkmama

Ahoj,

Book séria od Peg-Pérego je všeobecne veľmi medzi-sebou kompatibilná, najmä čo sa hlbokých vaničiek týka.

Preto na tvoj Peg-Pérego Book S môžeš vybrať ktorú chceš vaničku. Nasadiť by mala ísť Navetta XL, Navetta Elite, Culla Elite, ale aj Pop Up.

Peg-Pérego Book S

Ja osobne, z priestorového hľadiska, asi skôr odporučím Pop Up - je vnútri väčšia, plus sa dá skladať (a zložiť aj s podvozkom). Navetty, aj keď XL označenie indikuje inak, majú matrac pod 70 cm na dĺžku, a preto vydržia kratšie, obvykle okolo 4 mesiacov.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli