Kočík Euro-Cart Volt Pro, má nedostatky?

Zodpovedané
15. mar 2019

Dobrý deň,

zvažujem kúpu tohto kočíka. Dizajnovo vyzerá fajn, aj čo sa týka váhy kočíka. Malý ma 15 mesiacov, čiže golfáč nám stačí a pri staršom synovi sme mali Euro-Cart Mori a bola som veľmi spokojná. Bývame v meste, čiže takýto by nám stačil. Len ma zaujíma, či ma tento kočík nejaké nedostatky alebo tak, keďže ešte som sa nestretla s tým, že by niekto mal tento kočík.

Ďakujem

Ahoj,

ja by som u Euro-Cart Volt Pro ako nedostatok zhodnotila jeho “labilnejšiu” konštrukciu, resp. fakt, že to nie je pevný kočík. Je to naozaj skôr také vozítko do obchodov a na ozaj rovný chodník. Skôr by som v tomto type pozrela na kočík typu Baby Design Sway, Espiro Nano či Armadillo City.

Euro-Cart Volt Pro

Baby Design Sway

Espiro Nano

Mamas&Papas Armadillo City

Euro-Cart Mori je trochu iný typ kočíka - príde mi, napriek typu, robustnejším a odolnejším. Takže ak si bola spokojná a chcela by si niečo podobné, skôr by mohla byť tvojou voľbou Euro-Cart Crossline. Od iných značiek v tejto cenovej a typovej kategórii pozrela aj Koelstra Simba T4 alebo Caretero Sonata.

Euro-Cart Mori

Euro-Cart Crossline

Koelstra Simba T4

Caretero Sonata

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli