Kočík na beh s otočným sedadlom?

Zodpovedané
31. okt 2018

Ktorý kočík okrem Bubagoo Runner má otočnú sedačku? Ďakujem 😊

Ahoj,

Bugaboo Runner je asi najlepším predstaviteľom tejto kategórie, pretože okrem Runner sedáku na neho dokážeš nasadiť aj takmer ktorýkoľvek iný Bugaboo sedák (aj nekorýtkový Bee). Je preto aj jedným z najobľúbenejších.

Bugaboo Runner

Bugaboo Bee 5

Okrem Bugaboo ich je žalostne málo, možno aj z dôvodu, že je podstatne bezpečnejšie behať so sedadlom otočený vpred. Medzi kočíky skutočne určené na behanie, ktoré umožňujú sedadlo otáčať, patrí ešte už takmer nezohnateľný Orbit Baby O2, a švédska špecialitka Emmaljunga NXT Challenge.

Orbit Baby O2

Emmaljunga NXT Challenge

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli