Kombinovaný kočík Adamex Chantal Special Edition, odporúčate?

Zodpovedané
2. apr 2019

Odporucate tento model?

Ahoj,

Adamex Chantal je nazvaný špeciálnou edíciou najmä z dôvodu jeho dizajnu, ktorý sa snaží o luxusnejší look. Lesklé - zlaté či farebné detaily ako aj konštrukcia skombinované s kontrastnou čiernou naozaj pritiahnu pohľady, aj keď na zamyslenie a vlastný vkus zostáva posúdiť, či v kombinácii s bežnými striebornými spojmi a plastom nepôsobia trochu lacno. Mimo toho a lesklej štruktúrovanej spodnej časti vaničky je to predsa len klasický Poliak, s čím treba pri kúpe rátať.

Ak hľadáš kočík s dostatočne priestrannou vaničkou s polohovaním, je dobrou začiatočnou voľbou. Počítaj aj s menej skladnou konštrukciou a síce mohutnou, no na priestor nie až tak štedrou športovou časťou - no nie je to katastrofa, len treba byť pripravený na to, aký naozaj je. Mojou voľbou by tento model asi nebol, ale mamina na dedine, ktorá chce trochu aj zaujať a ocení aj jeho terénne vlastnosti a odpruženie by mohla byť minimálne prvý rok a pol - dva spokojná.

Adamex Chantal

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli