Kombinovaný kočík do malého kufra - aby sa mi zmestila aj hlboká vanička

Zodpovedané
26. okt 2020

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, aky kočík doporučujete do malého kufra (myslím, aby sa mi do kufra zmestila aj vanička) - alebo ake máte autá a ake kočíky v nich máte?

Ďakujem

Ahoj,

my máme aktuálne väčšie auto, takže tam nejak toto neriešim. Sama som však vždy mala rada menšie kočíky, pretože sa s nimi lepšie manipuluje, lepšie sa nakladajú a všade sa zmestia. A to som vysoká.

Nepíšeš ale, aký rozpočet na kočík máš, a aké ďalšie požiadavky. Ak ale len bežné nenáročnejšie mestské použitie, určite kuk napr. super malý a ľahký Baby Design Smooth.

Baby Design Smooth

Aj Easywalker Charley je ozaj malý kombi kočík aj do mini auta! Obe vaničky sa k tomu dajú zložiť na placku.

Easywalker Charley

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli