Ktorý športový kočík ide do úplného ľahu?

Zodpovedané
19. sep 2021

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý prejde aj terén a má nafukovacie kolesá. Musí ísť do polohy úplného ľahu a chcem, aby vydržal čo najdlhšie. Cena do 300 eur. Mám vo výhľade Petite&Mars Street +Air Oak.

Aký je Tvoj názor?

Je ešte nejaký iný kočík, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ak sa rozhodneš pre Petite&Mars Street+ Oak, tak určite s terénnejšími nafukovacími kolesami Air, s ktorými prejdeš aj ľahší terén typu tráva, štrk. Inak je to kočík určený prevažne na mestský terén.

Petite&Mars Street+ Oak 2021

Prípadne si v tvojej cenovej kategórií pozri Britax B-Motion 4. Je síce ťažší, ale priestrannejší a vhodný aj do zhoršeného terénu (myslím tým tráva, štrk). Nafukovacie kolesá s odpružením prinášajú vyšší komfort aj v zhoršených podmienkach.

Britax B-Motion 4

Ozaj terénne a kvalitné modely sú potom podstatne už podstatne drahšie. A treba rátať s nejakými ústupkami. Nikdy totiž nenájdeš u jedného modelu všetko na 100%.

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally