Ktorý športový kočík je lepší - Espiro Shine či Baby Jogger City Mini Zip?

Zodpovedané
26. júl 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradiť, ktorý kočík je lepší - a hlavne prečo - kedže sa neviem rozhodnúť. Ide o kočíky Espiro Shine a Baby Jogger City Mini Zip.

Ďakujem.

Ahoj,

medzi Espiro Shine a Baby Jogger City Mini Zip by som ja osobne určite šla do Baby Jogger-u.

Je to jednoducho nepoľská (americká), kvalitnejšia a rokmi overená značka a model - a hlavne tento je skutočne obľúbený (a to už je na trhu dlhú dobu). Najmä pri kočíkoch nízkej váhy, čo sa zložia kompaktne a “lámu” (skladajú) sa vo viacerých bodoch na dosiahnutie mini rozmeru, treba čo najkvalitnejšie materiály a technológie. A preto je teda BJ aj drahší (a k tomu aj menší) - v tomto prípade by som si teda radšej priplatila.

Espiro Shine

Espiro Shine nie je zlým kočíkom, len je jednoducho o triedu nižšie. Ak nutne potrebuješ ušetriť, nie je to zasa zlá voľba. Len City Mini Zip je jednoducho, čo sa prevedenia týka (ako aj veľkosti striešky, kvality jazdy, textílií) na tom lepšie.

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli