Ktorý športový kočík je podobný Zopa Move?

Zodpovedané
2. aug 2022

Ahoj,

hľadám športový otočný kočík podobný kočíku Zopa Move alebo Moon Resea S. Cenovo by som sa rada zmestila do 180 eur aj pri novom alebo bazárovom modeli.

Aký kočík vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

skús si pozrieť bazárové kočíky. Pri takomto nízkom rozpočte je dosť ťažké nájsť kočík pre Teba.

Podobnými modelmi sú Nuna Triv, Easywalker Rudey alebo Petite&Mars Trails. Všetky sú otočné a ľahké. Sú s váhou do cca 11 kg. Zároveň sú skladné a skladajú sa spolu s nasadeným športovým sedadlom. Nosnosť ich sedadiel je 22 kg na dieťa. Majú väčšie kolesá z tvrdenej gumy, ktoré sú naviac dobre odpružené.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally