Ktorý športový kočík - Petite&Mars Easy 2019 alebo 4baby Rapid?

Zodpovedané
8. apr 2019

Ahoj,
prosim ta, neviem sa rozhodnut medzi Petite&Mars Easy 2019 a 4baby Rapid. Ktory z tychto dvoch by si mi odporucila? Dakujem

Ahoj,

medzi Petite&Mars Easy a 4baby Rapid by som ja osobne z dizajnového a funkčného pohľadu ako aj pôvodu značky vybrala asi Easy. Rapid mi príde taký ešte lacnejšie spravený, neviem. Každému vyhovuje niečo iné a ty si si vybrala dva veľmi porovnateľné kočíky, u ktorých to až tak veľký rozdiel nebude bez ohľadu na to, ktorý vyberieš - ale teda ak chceš dať na mňa, ja som za Easy. Máš u neho tiež možnosť verzie s nafukovacími kolesami Easy Air.

Petite&Mars Easy

4baby Rapid

Petite&Mars Easy Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli