Názor na darovaný Easywalker Sky

Zodpovedané
28. jan 2019

Dobrý deň Eli.

Čakáme prvé bábätko a dostala som od jednej pani Easywalker Sky. Viem, že ten kočík už nie je z najnovších modelov, ale konštrukciou sa nám celkom páči a príde mi aj celkom zachovalý. Taktiež, keď sme boli pre neho, tak sa s ním išlo veľmi easy 🙂

Zaujímal by ma váš názor na tento kočík.

Ahoj,

Easywalker Sky bol v čase vydania (spolu s bratským Qtro) veľmi obľúbeným kočíkom práve pre svoje super jazdné vlastnosti.

Je to tiež kvalitná holandská značka, ktorá bez väčších problémov dokáže odvoziť aj viacero detí. Z plusov by som okrem jazdných a terénnych vlastností spomenula aj priestranné sedadlo i vaničku či polohovateľnú rúčku.

Negatívami je isto jeho neotočnosť, nepolohovateľná opierka nôh a dosť krátka strieška, ku ktorej isto využiješ nejaký typ clony.

Určite by som ho len preto, že je to starší model, nezatracovala - naopak, ak ste zatiaľ spokojní, nie je dôvod ho neakceptovať. Vždy budeš mať čas a príležitosť ho vymeniť ak už doslúži, alebo sa tvoje požiadavky zmenia.

Easywalker Sky

Easywalker Qtro Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli