Organizér na kočík Cybex Mios Chrome Indigo Blue, nie drahý - aký vybrať?

Zodpovedané
13. máj 2019

Ahoj,

prosím ťa, mám objednaný kočík Cybex Mios - chrómová konštrukcia plus Indigo Blue seat pack, len neviem, akú tašku / organizér k tomu kúpiť. Originál k tomu som nenašla a nič drahé nechcem. Nevieš mi poradiť, čo by sa mi k nemu hodilo, k tej farbe?

Ďakujem

Ahoj,

ku Cybex Mios vo farbe Indigo Navy + Chrome konštrukcii by som šla asi do niečoho ultra neutrálneho. Presne tú tmavomodrú asi netrafíš, preto bude naj voľbou asi čierna. Mne sa k tomu celkom pozdáva aj Pinkie, ak nechceš drahý - možno konkrétne tsú štruktúrou Comb, ktorá sa od Navy bude ladivo odblýskať myslím si.

Z kvalitných a dizajnovo jednoduchých by sedel aj Skip Hop Grab&Go, tiež asi len v čiernej. Ku hnedej koženke by možno šiel ešte Pinkie Little Square Brown, alebo ABC Design organizér vo farbe Leaf…

Z drahších by som ešte zvážila Storksak organizér.

Cybex Mios 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli