Pláštenka Joie Litetrax 4 Air - ktorá lepšie nahradí originálnu?

Zodpovedané
6. sep 2019

Viete mi poradiť náhradu za originál pláštenku ku kočíku Joie Litetrax 4 Air? Originál je málo skladný a nemá poriadny otvor - iba malé dierky - a neviem podľa čoho hľadať náhradu.

Ahoj,

na Joie Litetrax 4 Air by som v prvom rade skúsila lacnejšiu pláštenku z DM drogérie. Je naozaj cenovo nenáročná, dizajnovo minimalistická a k tomu sedí na ozaj väčšinu kočíkov. Okrem nej z lacnejších pozri ideálne na nejakej predajni vyskúšaj (alebo sa poraď) o pláštenkách Emitex - poradia ti veľkosť, niekde dovolia aj skúsiť Poslednou cenovo dostupnou možnosťou, ktorú spomeniem, by mohla byť pláštenka značky Reer.

Zaujímavou alternatívou, aj keď finančne náročnejšou je univerzálna pláštenka od Elodie Details - krásna, originálna, farebná a veľká na akýkoľvek kočík. Zároveň pritom skladná do malého na kočík zavesiteľného vrecka. A aj okienko má väčšie a otvoriteľné. Zaplatíš však za ňu podstatne viac - ale teda, aj po dopoužívaní predáš a časť peniažkov sa ti tak vráti.

Joie Litetrax 4 Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli