Poradíte kočík s nafukovacími kolesami do terénu a s plnou strechou?

Zodpovedané
23. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám trojkombináciu s tlmičmi, aby sa dal kočík hojdať. Mal by mať kolesá aj do terénu, najlepšie asi nafukovacie. Okolo seba máme viac trávy ako chodníkov.

Chcem, aby do športovej časti nefúkalo, čiže s plnou strechou. Nechcem kupovať ďalší športový kočík.

Je kočík, ktorý mi spĺňa moje požiadavky?

Alebo budem musieť dva kočíky?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa požiadaviek na kočík, ktoré máte by som sa zamerala na 2 konkrétne modely kočíkov. Jedná sa o kočík ABC Design Salsa 4 Air alebo Britax Smile III.

ABC Design Salsa 4 Air

Britax Smile III

Oba majú nafukovacie kolesá, odpruženú konštrukciu a dlhé strechy na športových sedadlách ktoré ochránia dieťa pred vetrom.

Kočík ABC Salsa je však trošku väčší, čo sa týka či športového sedenia ale aj hlbokej vaničky.