Poradíte mi kočík pre dvojičky vedľa seba?

Zodpovedané
16. mar 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíku pre dvojičky.

Poradíte mi kočík pre dvojičky vedľa seba?

Ďakujem

Dobrý deň,

je pravda, že takéto modely sú ako keby na trhu v menšom počte a teda možností nie je veľa.

U nás sa osvedčila klasika od značky DorJan aj vzhľadom na priestor vo vaničkách alebo v športovom sedadle.

Dorjan Linen Line Twin

Poprípade ak by ste hľadali niečo skladnejšie je naozaj dobrá voľba ABC Design Zoom.

ABC Design Zoom 2015

ABC Design Zoom 2017

Síce za sebou, ale ani jedno dieťatko nie je oberané priestorom na úkor druhého a výhodou je aj v prípade užších dverí.

S pozdravom
Dominika