Skladný športový/golfový kočík, alebo ako sa vyhnúť súrodeneckému kočíku?

Zodpovedané
27. máj 2019

Ahoj!

V oktobri cakame druhe babo a nasa dcerka bude mat v tom obdobi 1 a pol roka. Rada by som sa vyhla kupe surodeneckeho kocika a preto zvazujeme kupit druhy kocik. Nejde mi ani o vahu - skor potrebujem, aby bol skladny do kufra a vosiel sa k tomu prvemu (Camarelo Sevilla). Tiez potrebujem, aby bol vhodny aj na zimu, teda vydrzal nejaky ten sneh, dal sa dat do lahu/pololahu na spanie a mal dost velku striesku. Mohli by ste mi prosim poradit vhodny kocik? Uvazujem nad Valco Snap 4 alebo Oyster Zero.

Dakujem

Ahoj,

Valco Snap i Oyster Zero som mala, a to dokonca za sebou - za mňa, kvalitnejšie prevedenie, viac priestoru a celkovo praktickejšiu funkčnosť má jednoznačne Oyster. ALE - čo sa snehu týka, nie je to vyslovene zimný kočík. Zlá správa je, že takým nie je ani Valco (ak už, tak jedine s nafukovacími kolesami ako Valco Snap Sport).

Valco Baby Snap 4

Babystyle Oyster Zero

Valco Baby Snap 4 Sport

Ak podobný typ nízkej váhy, ale s odpružením, nafukovacími resp. väčšími kolesami na zimu, a podobnej funkčnisti, skús pozrieť aj Baby Design Look Air, prípadne Nuna Tavo.

Baby Design Look Air

Nuna Tavo

Ak by si aspoň spočiatku uvažovala o dvojkočíku, odporučím Baby Monsters Kuki Twin. Super uzučký a skladný tak, ako aj malý jednomiestny športiak. Ozaj fajn investícia na začiatok, ideálna do auta, na výlet a nezaberie ruky oboch rodičov.

Baby Monsters Kuki Twin

Ďalšou možnosťou by bol kočík ako Baby Jogger City Select Lux, kde môžeš dozadu dať namiesto sedáku stupienok/lavičku a keď už nepotrebuješ, budeš ho používať len ako jednokočík. To už je však nejaká tá investícia.

Baby Jogger City Select Lux

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli