Sportova cast kocika Raf-Pol Alu Way

Zodpovedané
17. dec 2018

Ako odopnem madlo na sportovej casti kocika Raf-Pol Alu Way? Vobec to nejde. Su tam cervene gombiky, ale nejde mi to.

Ahoj,

Raf-Pol Alu Way tak ako aj ostatné modely tejto značky majú rovnaký systém odopínania madla. Ako si sa správne dovtípila, bude treba aktivovať červené tlačidlo na vybranej strane (na oboch by to malo ísť rovnako) - skutočne silne ho zatlačiť až dovnútra, a potom (zatiaľ čo držíš stlačené) tú časť madla vytiahnuť. Ak ti to nejde, môže to byť od novoty, asi je to ešte príliš tvrdé. Vtedy ti neostáva nič iné, len to skúšať a “vybehať. Skúšaj striedavo obe strany, prípadne popros muža či niekoho silného, nech skúsi aj on či ona.

Raf-Pol Alu Way

Aj keď sa jedná o model Largo a nie Alu-Way, princíp je rovnaký ako

- prepni na čas 1:52 .

Raf-Pol Largo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli