Športový kočík Baby Jogger City Elite - je (naozaj) lepší ako Britax B-Motion 3?

Zodpovedané
7. nov 2019

Dobrý deň,

chcem poznať váš názor, či je Baby Jogger City Elite naozaj taký dobrý kočík - alebo je lepší Britax B-Motion 3.

Ďakujem

Ahoj,

Baby Jogger City Elite je jednoznačne vo svojej kategórii vynikajúci športový kočík. Je to kvalitka, ktorú naviac rýchlo poskladáš, priestranný, pohodlný ako pre teba, tak aj pre dieťa. Ešte som nestretla maminku, čo by ho mala a nebola by si ním spokojná.

Baby Jogger City Elite

Britax B-Motion 3 nemá polohovanie nôh, plus slabšia strieška. A pre viacerých aj slabšie ťažisko (preto je vhodné si ho vopred vyskúšať) a celkovo. Je to ok kočík, ale jednoznačne o triedu nižší než City Elite.

Britax B-Motion 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli