Športový kočík Cybex Iris M-Air a prúty a strecha Bugaboo - budú sedieť?

Zodpovedané
16. máj 2019

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či bude pasovať strieska Bugaboo Donkey a prúty na kočík Cybex Iris M-Air.
Ďakujem

Ahoj,

na Cybex Iris M-Air, tak ako aj na jeho brata s väčšími kolesami Cybex Balios M bude sedieť strieška z Bugaboo Donkey v prípade, že si zaobstaráš aj prúty a úchyty tohto modelu. Pasuje dokonca aj na Cybex Balios S či Cybex Priam! 🙂

Cybex Iris M-Air

Cybex Balios M

Bugaboo Donkey 2

Cybex Balios S

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli