Športový kočík k môjmu milovanému Cybex Priam, skladnejší na cestovanie, dedinský terén a spanie 19m+ chlapca

Zodpovedané
26. jan 2021

Ahoj eli... Pekný dobrý večer prajem.

Eli mám na vás otázočku, čo podľa vášho odborného očka by mi ulahodilo 😂😂😂 Rada si nechám poradiť a rada skúšam, mali sme už viac kočíkov, ale okrem môjho milovaného Priamu si neviem na nič zvyknúť...

Hľadám kočík do auta a na cestovanie - Priam rýchlo nezložím a zaberá miesto... Malý má 19m preč, skôr ho budeme využívať jar - leto, na zimu a fusak mi stačí Priam... Bývame na dedine, tak by som bola rada ako takému terénu keby zvládol, malý často spáva, takže aj ten ľah by bol fajn - keďže je väčší a hlavne nechce mať nohy dole... Ťažké, aby mal dlhšie miesto na nohy... Mame teraz používaný Moon Jet R, ale hrká a príde mi plastový...

Pozerala som niečo dizajnovo na ten štýl..

Ďakujem za radu

Ahoj,

štýl s tým asi až tak veľa mať nebude. Čo ty potrebuješ hľadať je skôr kvalita, pevné spoje, pevná konštrukcia - ak má kočík nehrkať, mať miesto na spanie pre väčšie dieťatko.

Takže skôr ti poradím zamerať sa na lepšie kočíky - pevnejšie. Odporúčam Gesslein S4 a TFK Dot 2.

Gesslein F4 Air+

TFK Dot 2

Manévrovaním a priestorom (úžasným) vo vnútri je Baby Jogger City Mini GT.

Baby Jogger City Mini GT

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli