Športový kočík Petite&Mars Street+ kolesá - sadnú aj nafukovačky z Petite&Mars Vario?

Zodpovedané
4. feb 2021

Dobrý deň.

Vlastním P&M Street Plus. Finančná situácia mi nedovolila kúpiť Air, ale len obyčajný podvozok.

Chcela by som na leto dokúpiť nafukovacie kolesá. Chcem sa opýtať či kolesá z P&M Vario sedia aj na Street. Sú o dosť lacnejšie než originál na Street.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

nepoteším ťa. Na Petite&Mars Street+ by som iné ako originál nafukovacie kolesá nedávala.

Petite&Mars Street+

Petite&Mars Vario má úplne inú konštrukciu. A aj tie kolesá sú lacnejšie preto, že sa už tento model moc nepredáva - a ani o kolesá tak nie je záujem (plus inde nesedia). Mrzí ma to, ale na Street konštrukciu ti nebudú pasovať, je to iný typ upevňovania.

Petite&Mars Vario

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli